Tutvuge Kaspia mere maitsetega otse oma kodus! Meie ettevõte pakub teile ainulaadset võimalust nautida värskeid vähke, mida on keetnud ja külmutanud professionaalid. Meie vähkides ei ole midagi kunstlikku – ainult värsked koostisosad, hoolikalt valitud maitseained ja rikkalik meremaitse.

Kaspia vähid on tuntud oma ainulaadse maitse ja tekstuuriga ning tervislike omaduste poolest. Kuid mis teeb neid nii eriliseks? Osa saladusest peitub nende elukeskkonnas. Kaspia meri – maailma suurim sisemeri, tuntud oma bioloogilise mitmekesisuse poolest. Tänu ainulaadsele ökosüsteemile on siin elavad vähid ainulaadse maitsega.

Kuid vähkide maitse sõltub suuresti nende ettevalmistamisest. Meie ettevõttes võtame seda protsessi tõsiselt. Keedame vähid suures potis, lisades maitseaineid ja aromaatseid ürte, seejärel jahutame ja külmutame neid hoolikalt, et säilitada kõik toitained ja maitse.

Keetmise ja külmutamise meetod aitab mitte ainult säilitada toote värskust, vaid muudab selle ka tarbijatele kättesaadavamaks ja mugavamaks. Saate hoida vähke sügavkülmas ja neid valmistada siis, kui teile sobib. Pole vaja muretseda säilivusaja pärast või plaanida erilist reisi poodi värske vähkide järele.

Tänu meie valmistamismeetodile jääb vähkide maitse sama värskeks ja rikkalikuks nagu päeval, mil nad püütud olid. Nautige Kaspia mere maitseid otse oma kodus meie keedetud-külmutatud vähkidega!